Споделящият нож
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Приключенията продължават в света застрашен от древните злини.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Бирарията Редуал

Go down 
2 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Бирарията Редуал - Page 3 Left_bar_bleue0/160Бирарията Редуал - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Бирарията Редуал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бирарията Редуал   Бирарията Редуал - Page 3 I_icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 6:07 pm

Леопол се изплъзна изпод нея. Беше време да тръгва. Не му се искаше, но нямаше избор. Написа й бележка и изчезна.

Spoiler:
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Бирарията Редуал - Page 3 Left_bar_bleue77/160Бирарията Редуал - Page 3 Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Бирарията Редуал - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бирарията Редуал   Бирарията Редуал - Page 3 I_icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 6:23 pm

Отворих бавно очи. Бях сама. Усетих го още преди да съм погледнала. Беше тръгнал. Погледът ми гледаше пусто тавана. Бележката на възглавницата до мен стоеше, чакайки да я разгърна. Бързо задоволих желанието й и зачетох. Няколко сълзи потекоха по сухите ми бузи. Думи болезнени, но толкова вярни. Сън или не, нещо много подобно можеше да се случи в близките седмици.
Повдигнах се от леглото и облякох вече изсъхналите си дрехи. Почнах да шетам от снощи. Видях счупените парчета стъкло и си дадох сметка, че аз съм допринесла за тях. Изметох ги и приведох бара в добро състояние. На вратата вече беше закачена табела, че заведението е затворено за неопределено време. Някак си от тази табела ме побиха тръпки. Сега тази празна къща за мен не беше дом. Не и без човека, който го превръщаше в такъв. И все пак да се погрижа за помещението ме връщаше в спомените на детството.
Заключих и скрих ключовете на мястото им. Тръгнах към академията усещаща празнотата от неизвестното.
Върнете се в началото Go down
 
Бирарията Редуал
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Споделящият нож :: Адската Страна :: Феър Кийп :: Оъкрест-
Идете на: