Споделящият нож
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Приключенията продължават в света застрашен от древните злини.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Градските Улици

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Градските Улици Left_bar_bleue0/160Градските Улици Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Градските Улици Empty
ПисанеЗаглавие: Градските Улици   Градските Улици I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 5:37 pm

По улиците можеха да се срещнат само ученици на Училището, което се намираше тук. Нямаше местни.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Градските Улици Left_bar_bleue77/160Градските Улици Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Градските Улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градските Улици   Градските Улици I_icon_minitimeВто Апр 05, 2011 3:31 am

Ето, че навлязох в този противен град с противното, лигаво име. Ученици....Само ученици. Колко досадно. Тъмно червените ми очи бяха почнали пак да придобиват кървав цвят. Това ставаше когато виждах нещо, което не харесвах. А тези не ги харесвах. Боклуци и половина, като самата мен, само че по-тъпи. Бях идвала тук и преди, познавах околността. Тогава гордостта ми ме спря да се запиша в академията. Сега точно тя ме тласка към нея. Какво да се прави, такъв е парадокса. Кой знае, може да има интересни неща сега, след близо десет години ако не и повече. Тогава ме заведе тук баща ми. Избягах на първата вечер. Сега, когато родителите ми ги няма, щях да им покажа независимо от коя гнусна част на вселената ме наблюдават колко са грешели.
Върнете се в началото Go down
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Градските Улици Left_bar_bleue77/160Градските Улици Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Градските Улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градските Улици   Градските Улици I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 1:19 am

Вървях си аз по улицата и се чудех кой и как да убия. Вече беше късно и слънцето се беше скрило. Влачех багажа си по пътя и все още се чудих кой да убия. След около петнайсет минути стигнах и до общежитията, чиято сграда по спомените ми изглеждаше по-зле преди години. Явно са имали масов ремонт към по-добро. Влезнах вътре, все още чудейки се кой да убия....
Върнете се в началото Go down
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Градските Улици Left_bar_bleue77/160Градските Улици Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Градските Улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градските Улици   Градските Улици I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 11:38 pm

След като се махнах от тук тръгнах по главните улици, в посока извън града. Слънцето още не беше залязло. Имах време до утре сутрин без това. След около половин час път излезнах извън града и се запътих към някой от другите. Време беше да посетя един стар приятел, който не бях виждала от доста време. Сигурно се чудеше къде се бях загубила.
Върнете се в началото Go down
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Градските Улици Left_bar_bleue77/160Градските Улици Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Градските Улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градските Улици   Градските Улици I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 5:21 pm

С бърза крачка излезнах от единия град и навлезнах в другия. Бях заредена с енергия от срещата с добрият ми приятел и не усетих кога мина времето и кога пак се озовах пред общежитието. Погледнах нагоре и забелязах, че моята стая свети.
-Да не би да съм забравила някоя свещ?
Сега щяхме да разберем.
Върнете се в началото Go down
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Градските Улици Left_bar_bleue77/160Градските Улици Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Градските Улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градските Улици   Градските Улици I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 3:04 am

Най-накрая стигнах в този скапан град, където нямаше нищо освен тъпото училище и тъпите общежития. Лека по лека почна да се стъмнява и да захладнява. Времето ми се струваше, че лети много бавно, но скоро щях да съм в не до там малката си стая.
Върнете се в началото Go down
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Градските Улици Left_bar_bleue77/160Градските Улици Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Градските Улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градските Улици   Градските Улици I_icon_minitimeНед Май 29, 2011 3:45 pm

Чак когато се озовах тук спрях и си отдъхнах. Бях изморена, запъхтяна и унила. Да не повярва човек, че и на мен може да ми се случи да изпитвам чувства. От тук продължих към общежитията, влачеща се като зомби. Просто исках да се затворя в стаята си и да не виждам никой.
Върнете се в началото Go down
kpu3u4ka

kpu3u4ka


Брой мнения : 111
Join date : 25.05.2011
Age : 35
Местожителство : Центъра на България

Данни на Персонажа
Име:: Bella Sorriso
Напредък на Героя:
Градските Улици Left_bar_bleue15/160Градските Улици Empty_bar_bleue  (15/160)
Име на Спътника:

Градските Улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градските Улици   Градските Улици I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 8:03 am

По пътя, Дориан се опита да ми обясни къде отиваме.Целта ни беше Академията в която тя учеше.
Сега се сетих че когато напуснах стаята на Алейт, не си взех багажа.
- Хей, Дориан... как мога да си намеря някаква работа тук? Говорим за пари - и направих онова движение при което търкаш първите си два пръста на ръката, непосредствено под носа...
Върнете се в началото Go down
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Градските Улици Left_bar_bleue77/160Градските Улици Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Градските Улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градските Улици   Градските Улици I_icon_minitimeСря Юли 06, 2011 8:13 am

-Не знам. - отговорих студено. Ако очакваше да се държа мило и приятелски се лъжеше. -Още не сме стигнали, а ти говориш за пари. Трай малко. Първо трябва да те вкарам в общежитията без да те забележат. Другото ще почака.
Млъкнах и повече не обелих и дума докато стигнахме до академията. Не му трябваше да знае повече от нужното. Даже може да се каже, че беше за негово добро.
Най-накрая бяхме до сградата. Сега какво? Да го преведа през коридорите? Ммммнеееее!!!! Да го дегизирам? Определено не! Накрая се сетих. Посочих му един прозорец на втория етаж.
-Виждаш ли го? Моя е. Винаги стои отворен. Хващай ме и долети до там.
Така щеше да е за сега. По нататък ще видим.

/пиши как влизаме тук /
Върнете се в началото Go down
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Градските Улици Left_bar_bleue77/160Градските Улици Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Градските Улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градските Улици   Градските Улици I_icon_minitimeПон Авг 01, 2011 7:40 am

Стигнах до града възможно най-бързо, без спирки и без почивки. Щеше да бъде идеално ако можех да летя, но уви щях да се размина с това умение за сега за неопределено време. Насочих се направо към академията. Трябваше да намеря Левис.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Градските Улици Left_bar_bleue0/160Градските Улици Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Градските Улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градските Улици   Градските Улици I_icon_minitimeСря Авг 17, 2011 2:19 am

Влад се беше отделил от Жена Ми, Плъх и Ийв, както и от противния си ментор - Шард Димайз. По-скоро той се беше отделил, а клонингът му бе останал с тях. Старото Изкуство, което беше забравено от асасините играеше в тази игра и Шард не би могул никога да разбере, че това с него не е той, а някакъв сенчест клонинг. Е, поне нямаше да разбере, ако не го нападнеха по-силни същества от неговото творение, но тогава той щеше да е там и нямаше това да се набие в очи.
Седеше на един клон и мислеше за себе си. За какво друго можеше да мисли? Кроеше планове и плетеше тънки паежини по пътищата, по които искаше да поеме. Все пка танците бяха неговото скрито оръжие и никой не подозираше за това.
Едно гадно псе мина под дървото и Влад веднага го позна. Ето и неговият отговор. Той скочи и го настигна. Откъсна това, което висеше на врата му и го отпрати на някъде.
Шишето беше изработка на неговия народ - веднага я позна, да не говорим, че все още миришеше на любимото му питие. Измъкна тапата и видя стар пергамент хартия вътре. Измъкна и него, като го разгъна.

Скъпи Симеон,
Пиша ти, за да те уведомя, че скъпият ти племенник Арнауд се е справил отлично с намирането на продуктите за голямото консервиране тази година. Също така е поем инициативата в свои ръце и е започнам сам с пренасянето на част от тях до къщата ни на село.
Симеон, като твоя жена и негова роднина, аз смятам, че трябва да заплатиш прескъпо услугата на твоя племенник, защото едва ли някой друг би свършил нещата толкова добре, че и повече.
Относно кучетата на хижата. Те са здрави и всички до едно са ваксинирани така, както се изисква от държавата. Болни - няма. Очакваме още едно ново попълнение, но това ще се случи след два дни.
Скъпи, аз потеглям повече към къщата на село, за да мога да окажа своята помощ на Арнауд и да приключим варенето по-бързо. Ще те очакваме там. Моля те, пази се и не се заглеждай по чужди жени, за да си нямаме разправии.
С най-голяма обич,
Грета Стей.

П.П. Пристигам в къщата на село в събота по обяд. Обичам те!


Усмивка се прокрадна по лицето му. Следователно тези момчета не бяха за подценяване и щяха да са по-големия му коз в Дуелната къща, а не този, който бе решил да пощади и да им го предаде, като те сами решат какво да правят с него. Разбира се - разкарването на един жив труп си струваше прескъпо, но златото за него не беше проблем.
Пергаментът гореше някъде далеч зад него.
Събота... помисли си той. Трябваше да побърза. Точно за това се стрелна напред - към Дуелната Къща. Събота беше след два дни.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Градските Улици Left_bar_bleue77/160Градските Улици Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Градските Улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градските Улици   Градските Улици I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 7:10 pm

Трябва да си призная, че докато вървях малко или много се радвах на акта, че Левис се е оправил. Сега се сетих, че Азура спомена, че го усеща. Явно пак трябваше да се върна в тренировъчната.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Градските Улици Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Градските Улици   Градските Улици I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Градските Улици
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Тесните Улици
» Търговските Улици
» Столичните улици

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Споделящият нож :: Адската Страна :: Феър Кийп :: Ангелик-
Идете на: