Споделящият нож
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Приключенията продължават в света застрашен от древните злини.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Домакинът Азура Деймъм

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Домакинът Азура Деймъм Left_bar_bleue0/160Домакинът Азура Деймъм Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Домакинът Азура Деймъм Empty
ПисанеЗаглавие: Домакинът Азура Деймъм   Домакинът Азура Деймъм I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 5:53 pm

Домкинът Азура настаняваше и разпределяше по стаи новодошлите. Това е мястото, от което трябва да получите ключ за новото си жилище.
Самият Азура е шегаджия, но често изпуска нервите си. За това всички ученици бяха внимателни с него, тъй като не знаеха нищо за историята му, начинът му на живот, да не говорим за Изкуствата му.

Домакинът Азура Деймъм AL__Demon_by_Beautiful_Asura
Азура Деймъм
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Домакинът Азура Деймъм Left_bar_bleue77/160Домакинът Азура Деймъм Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Домакинът Азура Деймъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домакинът Азура Деймъм   Домакинът Азура Деймъм I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 1:22 am

Почуках на вратата и влезнах. Вътре стоеше един със щръкнала коса. И този беше нов. Няма как да е бил домакин когато бях тук за първи път защото беше прекалено млад. А и нямам спомен за него. Нямам и за миналия, но това е отделен въпрос.
-Тук съм за настаняване. Дориан Саки на деветнайсет години.
Само това им трябваше за информация, напълно достатъчно, за да ме запиши, да ми даде проклетия ключ и да се настанявам.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Домакинът Азура Деймъм Left_bar_bleue0/160Домакинът Азура Деймъм Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Домакинът Азура Деймъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домакинът Азура Деймъм   Домакинът Азура Деймъм I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 1:47 am

- Саки Дориан... От къде ми е познато това... да... да... - Усмихна се Азура, докато пишеше. - Знам те аз теб... или ти ме знаеш мен...
Азура започна да се смее. Само той си разбираше шегата, което наистина ставаше рядко, но го имаше като вариант.
- Е, Саки.. Ъ... Да... Довиждане...
Азура й метна един ключ, на който имаше написано "Трета Стая".
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Домакинът Азура Деймъм Left_bar_bleue77/160Домакинът Азура Деймъм Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Домакинът Азура Деймъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домакинът Азура Деймъм   Домакинът Азура Деймъм I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 1:58 am

Хванах ключът във въздуха, обърнах се и се завлачих мързеливо, суркайки багажа си към вратата.
-Аз тебе не те знам. -измънках с най-голямата доза непукизъм.
-Чувствам се специална.... - продължих със същия ритъм преди да затворя вратата след себе си.
Спрях се за секунда. Стая номер 3.
-Ееее.... -повдигнах рамене -Все тая....
И пак се завлачих към стаята. Имах още близо 40 минути за отбиване. Жозева....
Върнете се в началото Go down
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Домакинът Азура Деймъм Left_bar_bleue77/160Домакинът Азура Деймъм Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Домакинът Азура Деймъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домакинът Азура Деймъм   Домакинът Азура Деймъм I_icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 6:35 pm

Стигнах до тук и почуках, след което влезнах. Потропването си беше чиста доза маскировка, ако случайно някой ученик мине по коридора. Но това не стана. Азура седеше на бюрото си. Облегнах се на вратата.
-Време е да почнем с изпълнението на договора си. Искам ти да ме учиш днес. Не мога да търпя Левис.
След пет секундно мълчание добавих:
-Ще участвам в турнирите....
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Домакинът Азура Деймъм Left_bar_bleue0/160Домакинът Азура Деймъм Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Домакинът Азура Деймъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домакинът Азура Деймъм   Домакинът Азура Деймъм I_icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 6:58 pm

Азура скръсти ръце дипломатично на бюрото.
- А не мислиш ли, че трябва той да ти обръща внимание тези дни. Всеки момент ще тръгнете за търнирите. - Усмивката му изгря на лицето. - Нека ти задам един въпрос - смяташ ли за одачно Левис да те хване, че аз те обучавам?
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Домакинът Азура Деймъм Left_bar_bleue77/160Домакинът Азура Деймъм Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Домакинът Азура Деймъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домакинът Азура Деймъм   Домакинът Азура Деймъм I_icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 7:07 pm

-Знам защо ми казваш всичко това...Но....ако само той ме тренира не знам дали изобщо ще стигна до турнира.
Усмихнах се неволно:
-Не знам дали иска да участвам или да ме убие още преди да сме тръгнали.
Засмях се иронично, след което се обърнах.
-Щом не искаш, недей!
Излезнах и тръшнах вратата след себе си, без да чакам какъвто и да е отговор. По-добре при учител психопат, отколкото при никакъв учител. Само едно ме притесняваше. Че наученото от Левис нямаше да ми е достатъчно за това, което ме очаква.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Домакинът Азура Деймъм Left_bar_bleue0/160Домакинът Азура Деймъм Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Домакинът Азура Деймъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домакинът Азура Деймъм   Домакинът Азура Деймъм I_icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 7:12 pm

- По-скоро да те вкара в леглото си - засмя се Азура след нея.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Домакинът Азура Деймъм Left_bar_bleue77/160Домакинът Азура Деймъм Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Домакинът Азура Деймъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домакинът Азура Деймъм   Домакинът Азура Деймъм I_icon_minitimeПон Авг 08, 2011 3:10 am

Влезнах без да чукам на вратата. Коридорите бяха пусти, всички се бяха отправили към столицата за тренировките си или кой дявол ги знае къде. Но един човек си оставяше тук въпреки всичко. Вървях бързо и сигурно. Спрях се пред бюрото му и ядосано положих ръце на него. Не бях ядосана на Азура. Бях просто ядосана на цялата ситуация. И като се замисля, че цялата академия пострада заради мен. Ако до сега не ме знаеха всички, сега определено щях да съм "знаменитост номер 1".
-Сега ще ме тренираш ли? Вече няма от какво да се притесняваш. Левис няма да разбере.
Тонът ми бе твърд и настъпателен.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Домакинът Азура Деймъм Left_bar_bleue0/160Домакинът Азура Деймъм Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Домакинът Азура Деймъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домакинът Азура Деймъм   Домакинът Азура Деймъм I_icon_minitimeВто Авг 09, 2011 6:12 pm

- Отиди на тренировъчните площадки, които вече не са същите - засмя се Азура. - Намери самият им край. Ще те чакам там.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Домакинът Азура Деймъм Left_bar_bleue77/160Домакинът Азура Деймъм Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Домакинът Азура Деймъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домакинът Азура Деймъм   Домакинът Азура Деймъм I_icon_minitimeСря Авг 10, 2011 11:44 pm

-Смятай го за свършено. - казах и излезнах. Най-накрая щях да науча нещо повече от нормалните за расата ни умения.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Домакинът Азура Деймъм Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Домакинът Азура Деймъм   Домакинът Азура Деймъм I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Домакинът Азура Деймъм
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Домакинът
» Домакинът
» Домакинът

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Споделящият нож :: Адската Страна :: Феър Кийп :: Ангелик :: Общежитията на Училището-
Идете на: