Споделящият нож
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Приключенията продължават в света застрашен от древните злини.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Реката Стикс

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Реката Стикс Left_bar_bleue0/160Реката Стикс Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Реката Стикс Empty
ПисанеЗаглавие: Реката Стикс   Реката Стикс I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 1:58 am

Реката беше голяма и пълноводна по всяко едно време на годината. В нея рибата беше много, но имаше и периоди, в които риболовът беше забранен.
Демоноподобните в този град обичаха риба, за това посвещаваха по-голямата част от времето си в риболов, както по традиционния начин, така и по иноваторски такъв.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Реката Стикс Left_bar_bleue77/160Реката Стикс Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Реката Стикс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Реката Стикс   Реката Стикс I_icon_minitimeВто Апр 05, 2011 3:15 am

Стоях си на брега на реката и гледах в небитието. Просто гледах. Хората около мен ловяха риба кой с въдици, кой с магия, но аз се бях отделила на края на брега и не поглеждах никой. Бях с любимото си червено кимоно, което разкриваше грозните ми от многото белези крака. Дървената маска беше на главата ми, поставена странично, а металната верига се търкаляше в ходилата ми. След време се обърнах и забелязах, че някакъв хлапак ме заглежда. Това бе и моят сигнал, че е време да се омитам от тук. Все пак Стикс не трябваше да става кървава. Изправих се и набрах веригата на юмрука си. Извадих един от късите си ножове, погледнах към водата, прицелих се и хвърлих ножа. Той се заби в една скумрия и тя остана на място. Обърнах се и си тръгнах....
Върнете се в началото Go down
 
Реката Стикс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Споделящият нож :: Адската Страна :: Феър Кийп :: Кристълхел-
Идете на: