Споделящият нож
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Приключенията продължават в света застрашен от древните злини.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Залата за Тренировки

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Залата за Тренировки - Page 4 Left_bar_bleue0/160Залата за Тренировки - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Залата за Тренировки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за Тренировки   Залата за Тренировки - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 8:45 pm

Но Шард вече не беше в залата или поне така изглеждаше.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
4LYN

4LYN


Брой мнения : 53
Join date : 23.05.2011
Местожителство : България

Данни на Персонажа
Име:: Jena Mi
Напредък на Героя:
Залата за Тренировки - Page 4 Left_bar_bleue37/160Залата за Тренировки - Page 4 Empty_bar_bleue  (37/160)
Име на Спътника: Паяка

Залата за Тренировки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за Тренировки   Залата за Тренировки - Page 4 I_icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 8:58 pm

Mi си събра нещата. Излезе от Залата за тренировки и се отправи към стаята си. В момента имаше нужда от един душ и малко почивка. Все още беше рано за обяд. Часовниците в града показваха едва 9:20 часа.
Върнете се в началото Go down
Slizzard

Slizzard


Брой мнения : 31
Join date : 31.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Фелисия/Елена Иванович
Напредък на Героя:
Залата за Тренировки - Page 4 Left_bar_bleue10/160Залата за Тренировки - Page 4 Empty_bar_bleue  (10/160)
Име на Спътника: -

Залата за Тренировки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за Тренировки   Залата за Тренировки - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 09, 2011 1:29 pm

Zero Gravity написа:
- Нова си, нали?
Нечий глас разцепи тишината, която цареше в залата, сякаш нямаше друга жива душа освен Фелисия. Гласът беше студеен, но изпълнен с някакво нетърпеливо любопитство, като на послушник.

Предполагам Фелисия би се стреснала от този внезапен въпрос дошъл от нищото. Аз очаквах нещо такова. Всички асасини обичат да се появяват загадъчно, от тъмното,без да ги виждаш и без да знаеш от къде ги чуваш. Така и стана, огледах се, но около мен се лееше само мрак, ничие чуждо тяло.
-Кой пита? - отвърнах. На въпроса - с въпрос! Кой е, че се появява от никъде и ме пита дали съм нова.. Безсрамие и нахалство!
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Залата за Тренировки - Page 4 Left_bar_bleue0/160Залата за Тренировки - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Залата за Тренировки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за Тренировки   Залата за Тренировки - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 09, 2011 6:11 pm

Очите му блеснаха в тъмнината. Изобщо не се криеше. Просто двете жени делящи едно тяло не можеха да го видят и той моментално разбра това.
- Не виждаш в тъмното много добре, нали? Знаеш ли от какво може да се дължи това? Аз знам. Значи си нова, а? - Мъжът се разсмя. - Нека те се представя - Херанкал Димайз, на вашите услуги, принцесо.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
Slizzard

Slizzard


Брой мнения : 31
Join date : 31.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Фелисия/Елена Иванович
Напредък на Героя:
Залата за Тренировки - Page 4 Left_bar_bleue10/160Залата за Тренировки - Page 4 Empty_bar_bleue  (10/160)
Име на Спътника: -

Залата за Тренировки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за Тренировки   Залата за Тренировки - Page 4 I_icon_minitimeВто Авг 09, 2011 11:09 pm

Стъписах се първоначално, но това бързо отмина.
-Значи теб търся! - възкликнах. Да, да, да, него търсех. Фелисия отново не се обади. Беше изморена. Наистина мислех, че скоро щеше да изчезне. Шизофренията не беше проста болест, и можеше да мине, но рядко. А една от нас двете (която вероятно беше истинската) имаше шизофрения, и и двете знаехме, че едната рано или късно може да изчезне. Мисля, че това май беше тя. Тя се чувстваше изморена, тя се проявяваше като АЗ все по рядко. Тя.
Да, да, щеше да ми липсва! Макар и не винаги. Понякога беше доста глупава. Но сега да бъда себе си, и само себе си беше добре.
-Да, теб търся...
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Залата за Тренировки - Page 4 Left_bar_bleue0/160Залата за Тренировки - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Залата за Тренировки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за Тренировки   Залата за Тренировки - Page 4 I_icon_minitimeСря Авг 10, 2011 1:53 am

Херанкал се усмихна на себе си.
- Защо не може да виждаш в тъмното? Не можеш да използваш Изкуството си или просто... - затаи дъх - не знаеш как да го използваш?
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
Slizzard

Slizzard


Брой мнения : 31
Join date : 31.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Фелисия/Елена Иванович
Напредък на Героя:
Залата за Тренировки - Page 4 Left_bar_bleue10/160Залата за Тренировки - Page 4 Empty_bar_bleue  (10/160)
Име на Спътника: -

Залата за Тренировки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за Тренировки   Залата за Тренировки - Page 4 I_icon_minitimeСря Авг 10, 2011 2:14 am

Сбърчих вежди и отвърнах.
-Все едното от двете е. А те не са ли две едни и същи неща? - попитах и затаих дъх, точно както той преди малко. Но бързо си поех. Не можех да си позволя да се притесня сега.
Не.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Залата за Тренировки - Page 4 Left_bar_bleue0/160Залата за Тренировки - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Залата за Тренировки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за Тренировки   Залата за Тренировки - Page 4 I_icon_minitimeСря Авг 10, 2011 8:37 am

- Не. Ако не може да виждаш в тъмното си просто слепец, но ако не знаеш как да използваш Изкуството си, то ти си неграмотник. И точно за такива неграмотници като по-голямата част, които учат в тук е построена тази Академия. Точно за това аз съм принуден да отварям сетивата ви и очите към неща, които Вие не сте достатъчно способни, за да отключите сами и да разберете генетичното наследство, което тече във вените ви. И точно на мен ми се налага да уча некадърници да убиват, дори когато не знаят какво е пеперуда, да не говорим за нещо по-претенциозно като куная, никога не убивали нещо по-голямо от муха. Твоето кое е?
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Залата за Тренировки - Page 4 Left_bar_bleue0/160Залата за Тренировки - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Залата за Тренировки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за Тренировки   Залата за Тренировки - Page 4 I_icon_minitimeНед Авг 21, 2011 5:55 pm

Роки се събуди и погледна Закия. Още нищо не беше направил, а той колко беше медиотирал? Около месец. Ето защо наспуна залите, оставяйки Закия сам със себе си.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
Sponsored content





Залата за Тренировки - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Залата за Тренировки   Залата за Тренировки - Page 4 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Залата за Тренировки
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Площадката за Тренировки
» Площадката за Тренировки
» Залата за Забаления
» Залата за Забавления
» Залата за Забавления

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Споделящият нож :: Асасинските Територии :: Ленд Холол :: Блейдхевън :: Академията на Тъмните Изкуства-
Идете на: