Споделящият нож
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Приключенията продължават в света застрашен от древните злини.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Тесните Улички

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Тесните Улички Left_bar_bleue0/160Тесните Улички Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Тесните Улички Empty
ПисанеЗаглавие: Тесните Улички   Тесните Улички I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 1:52 am

Уличките бяха тесни и тихи, както и самите граждани. Различни аромати, които най-често напомняха торти и различни сладкиши се носеха из тях и подканваха хората да поседнат в някоя сладкарница.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
kpu3u4ka

kpu3u4ka


Брой мнения : 111
Join date : 25.05.2011
Age : 35
Местожителство : Центъра на България

Данни на Персонажа
Име:: Bella Sorriso
Напредък на Героя:
Тесните Улички Left_bar_bleue15/160Тесните Улички Empty_bar_bleue  (15/160)
Име на Спътника:

Тесните Улички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тесните Улички   Тесните Улички I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 5:23 am

Скоро не бях пътувал до толкова спокоен град.Няма мрачни погледни, няма разплакани деца по улиците... дори старите хора изглеждат толкова щастливи, сякаш навлизат в пубертета.
Уличките наистина ми се сториха твърде тесни.Толкова че започнах да си въобразявам че имам клаустрофобия.
Докато се разхождах, усещах странните и разнообразни аромати които галеха небцето ми... но един от тях ми направи силно впечатление. Идваше от близкото заведение до което се намирах.
Спрях се, вдишах дълбоко и се замислих.Какво ли беше това?
Не успях да разбера ... за това реших да проверя от близо.

На външен вид заведението от което с носеше приятният аромат изглеждаше като изрисувано от безработен пияница.
Изпотрошени прозорци от поредната пиянска свада, повръщано по стълбите което се наложи да прескачам и пред него от онези красавици които гледат как да ти похарчат по-бързо жълтиците в бара.
Изведнъж, усетих как някой ме удари с нещо тежко и се строполих върху до скоро прескачаната от мен купчинка на стълбите...
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Тесните Улички Left_bar_bleue0/160Тесните Улички Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Тесните Улички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тесните Улички   Тесните Улички I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 5:26 am

Беше една огромна на вид жена, държаща тиган в ръката си.
- Писна ми от вас малоумници! Идвате тук от различните страни и смятате, че можете да си изкарате агресията там, където ви попадне, но и ние сме хора! Аз съм човек! Мога да се защитавам, а ти се омитай от тук, преди да повикам някой стражар от Осоидите и да видиш какво е да си под арест!!!
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
kpu3u4ka

kpu3u4ka


Брой мнения : 111
Join date : 25.05.2011
Age : 35
Местожителство : Центъра на България

Данни на Персонажа
Име:: Bella Sorriso
Напредък на Героя:
Тесните Улички Left_bar_bleue15/160Тесните Улички Empty_bar_bleue  (15/160)
Име на Спътника:

Тесните Улички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тесните Улички   Тесните Улички I_icon_minitimeЧет Май 26, 2011 12:16 pm

Това беше една наистина силна жена! Главата ми все още пулсираше, а очите ми сякаш искаха да изкочат от очните ми ябълки, да се претъркулят по тесните улички и да тръгнат по своя път!
Обърнах се и разгледах внимателно жената.Поне толкова колкото ми позволяваха замъглените ми червени очи - все още главата ми пулсираше и не виждах добре.Това беше наистина една огромна женица! От онези които като се оженят, мъжът им става техен слуга.Бицепси като на охранен Асасин и грубо лице което някога е изгубило своята усмивка, - комбинация която би те спряла да кажеш каквато и да е глупост в опит за "свалка".
Опитах се да не стъпвам по тънкият лед като и казах :

- Съжелявам, но аз просто минавам от тук.Търся си училище, но все още не мога да се ориентирам.
Долових сладък аромат от това заведение и просто исках да похапна.Ако желаете...
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Тесните Улички Left_bar_bleue0/160Тесните Улички Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Тесните Улички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тесните Улички   Тесните Улички I_icon_minitimeПет Май 27, 2011 12:42 am

- Това да не е някой ресторант... А, ако искаш да стигнеш до онова училище тръгни по главния път. - Жената посочи посоката, в която трябваше да върви този натрапник.

/Отговори на Главния Път./
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
Sponsored content





Тесните Улички Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тесните Улички   Тесните Улички I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тесните Улички
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Тесните Улици

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Споделящият нож :: Раят :: Силвърлей :: Литъл-
Идете на: