Споделящият нож
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Приключенията продължават в света застрашен от древните злини.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Тренировъчните площадки

Go down 
3 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue0/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 10:08 pm

Дориан полетя назад и се заби в едно мъртво дърво. Кръв се стичаше от лицето й.
- Чудех се какво ти липсваше.
Левис беше забил крака си в главата й. Сега изглеждаше наистина доволен.
- Ками, ками, ками... ля ля ля... - Запя си той и тръгна на някъде доволен.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue77/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 20, 2011 2:17 am

След минута престой на земята се надигнах. Избърсах кръвта от лицето си. Извадих парче бинт от джоба си, които носех винаги и бинтовах главата си по продължение на челото. Болеше ме, но щях да го преживея. Бях свикнала на болка, рани и прочие. Изправих се, взех камите си и ги закрепих в задната част на полата си. Отидох до кучето и го погалих.
-Може би някой път ще те призова пак.
След това излезнах от залата. Ако този си мислеше, че агресивността му ще ме спре да му идвам на уроците и ще се откажа или изплаша, се лъжеше. Този път отказване нямаше. След този малък и недостатъчен урок беше време за събиране на малко информация.
Върнете се в началото Go down
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue77/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeЧет Апр 21, 2011 6:16 pm

Първият от четирите дни. Любопитството почваше да ме човърка от вътре, но нямах избор освен да чакам. Търпение му е майката. Щях да избивам времето в тренировки и прочие. Трябваше да си намирам занимания. И ето, че за втори път щях да видя на какво може да ме научи новият ми ментор, ако мога да го нарека така.
Влезнах в залата и се огледах. Той беше до някакъв младеж, май онзи Лео и му обясняваше нещо. Отидох до тях и застанах на няколко крачки разстояние.
-Добър ден. - бе единственото, което им казах.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue0/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeВто Апр 26, 2011 1:58 am

Никой не й обърна внимание. Левис продължи свояте реч към Лео, която звучеше заплашително, макар че нямаше нито една дума, която да намекваше намерението на учителя да му строши главата при първа възможност.
Това не учудваше никой. Левис беше от онези същества, които жадуваха и мечтаеха за власт, а когато я получиха ставаха прекаляваха с нея. Той си позволяваше да прави каквото си поиска и то доста демонстративно. Мислите си, че това не е кой знае какъв проблем? Просто Директорът може да го отстрани ей така? Не. Грешите. Той не би го направил, защото, макар и най-силният в държавата, той познаваше много добре своите интереси и ги защитаваше върло. Ето защо Левис се мислеше за Бог, но някои не бяха съгласни с това, защото егото им беше по-голямо от това на русокосия егоцентрик. Скоро щеше да избухне нещо, от което Изкупителите моментално щяха да се възползват. Не беше сигурно само дали Лусиан Лукавий разбираше тази опастност или вече беше предприел нещо по въпроса.
- Немъртви?! - Попита Лео. - Какво искате да кажете с това?
- Немъртвите са най-злокобните, но същевременно и едни от най-популярните създания, за които някога са се разказвали истории. Още от древни времена се смята, че няма нищо по-зловещо от това мъртвия да се събуди от вечния си покой - Изкупителска простотия, именно това представляват немъртвите. Според тях това са същества, които вече са умрели, но са се завърнали към живот най-често с помощтта на нашата магия. Немъртви се наричат всякакви такива създания.
- Искате да кажете като Ян Оу.
Левис се изсмя силно, звучеше някак гнусно и неприятно за ухото. Ян Оу беше всичко друго, но не и създание вдигнато и изпуснато от неопитен глупак, който нямаше напредстава какво щеше да причини на собствената си раса с това.
- Не. - Отцепи Левис и чак тогава се обърна към Дориан. - Той не е вдигнат от мъртвите, Лео, но той е по-ниско дори от един селянин по тези земи. Глупостта и арогантността му няма край - мръсно създание като него няма право да броди по нашите земи, нали така Дориан?
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue77/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 27, 2011 1:12 am

Повдигнах рамене с пуст поглед.
-Нямам представа кой е човекът....или...създанието, за което ми говорите.
На лицето ми се четеше незаинтересованост. Защо всички си мислеха, че знам или трябва да знам всичко за всеки тук. Може би трябваше, но не и за няколко дена. А аз бях тук от два.
-Не съм запозната с преподавателите тук - продължих - видях само червенокосата жена, чието име не запомних.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue0/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 27, 2011 1:37 am

- Чернокоса жена?! - Направи се на ударен Левис. - Разкажи ми за нея.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue77/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeСря Апр 27, 2011 2:13 am

Погледнах го в повдигната вежда. Правеше се на чукнат. Остава и да не си познава колежката, но какво ми пука..
-Не знам нищо за нея, просто някаква червенокоса учителка, която трябваше да ме поеме докато ти се върнеш....
Въздъхнах отегчено като се сетих за случая.
-Слава богу се разминах с това "удоволствие".
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue0/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeПет Апр 29, 2011 1:04 am

- А... - почеса се той по устата. - За момент прочетох в главата ти - чернокоста.
Левис се обърна и тръгна напред. Тананикаше си нещо, ама какво - един Бог знаеше.

/Можеш:
1. Да го последваш;
2. Да останеш при Лео./
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue77/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeПет Апр 29, 2011 2:33 am

Завъртях се и тръгнах тромаво след него. Вървях зад рамото му, така да се каже.
-Днес ще се учим ли на нещо? - запитах лениво.
Интересното при мен беше, че приличах на най-големият мързел и непукист, но всъщност исках да се уча. Защо и аз не знам, но си беше така. Нищо, че не ми личеше. Това идваше не от факта, че бях тромава, а не исках да се занимавам много с човешки отношения и бях изградила едно лениво държание, за да не ме тормозят хора, които искат да ме опознават примерно.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue0/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeПет Апр 29, 2011 10:23 pm

Мислите му бяха заети само и единствено в това къде точно беше онзи рогат глупак. Разказваха, че е на мисия, но това определено не беше така. Мъчното чувство, че го следят не му даваше възможност да диша. Къде точно? Къде точно? В коя проклета буца се беше намърдал, в коя? Само, ако можеше да предположи с удоволствие би изтеглил меча, камата или каквото беше онова там в косата на тази червенокоска, а после щеше да наръга въпросната буца и да почувства най-огромното облекчение в света.
- Днес ще се учим ли на нещо? - запита тя лениво, връщахйки го към реалността.
Тази жена изглеждаше повече от мързелива и за това Левис се опитваше да я избягва всеки ден. Лусиан си беше прекалил както си пишеше по книгите, но явно това девойче искаше да бъде обучено на каквото и да било. Дали мечтаеше за сила или за нещо подобно. Беше чувал някои неща за нея, но те бяха толкова нереални, колкото и оня брус.
- Че на какво искаш да се научиш?
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue77/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 3:23 pm

Усмихнах се леко зад гърба му. Вече беше почнал да си мисли, че съм мърда и то голяма. Чудесно....
-Като за начало да усъвършенствам Призоваването. - казах незаинтересовано. В главата си имах план, по който щях да вървя, но колкото повече заблуждаваш хората около себе си, толкова по-добре. Нямам намерение да споделям целите и идеите си с който и да е, така че този образ ми прилягаше идеално като втора кожа.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue0/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 5:47 pm

Левис се обърна и се спря, толкова бързо и рязко, че Дориан се заби в него. Носовете им се допряха. Малка измамница. Лунатичните му очи се вглеждаха нейните, които някак бяха изпълнени с досата. Е, и аз не те харесвам, ама ще оправим ние тази работа с Лусиан.
- Знаеш как се призовава. Започвай. - Левис отскочи назад и вече се намираше на няколко метра от Дориан, сякаш да остане незасегнат от Изкуството й, но той имаше други планове в действителност. Вече имаше някаква идея кое от неговите Изкуства да използва. - О - продължи той някак разсеяно, но и досадно, - ако ми призовеш онова пале отново, ще го убия.

/Опиши опита си, но остави резултата на мен./
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue77/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 6:43 pm

Носът му беше студен. Моят също. Този допир не ми се понрави. Не, че той не беше привлекателен, но не обичам да ме докосват без мое разрешение.
- О, ако ми призовеш онова пале отново, ще го убия.
Повдигнах безизразно рамене.
-Все тая....
Отстъпих още няколко крачки назад и клекнах. Направих вече добре познатата ми процедура с кръвта и пентаграма. Този път май беше още по-правилно нарисуван от вчера. Застанах на колене и се загледах в очертанията.
-Тъй, тъй.....как бяха онези думи?....А, да!
Концентрирах цялата си магия в дясната длан, като почнеш от краката, та минеш през торса. Всичко го събрах там. Виждаше се чернилката, така нормална за демоноподобните. Ударих я здраво и стабилно в средата на фигурата. Помнех, че вчера онзи изправения ми каза, че тонът ми бил несигурен. Е, сега драги нямаше да е така. Съсредоточих част от енергията си и в гърлото или по-точно лимфните възли, гласовите струни и устната кухина. Така призоваването нямаше да става само от кръвта, но и от думите. Почнах да изговарям заклинанието.
-Капки кръв се капят и покриват гърдите ти. Капки пръв се стичат и закриват пола ти. Извалете се в река, блестящи намерения, плуващи, падащи, по-богати, държащи се, разтягащи се, продължаващи напред и танцуващи, носени от вятъра на промяната и нека в ритъма на романса ви донесат още един шанс. Продължаващи напред и танцуващи, носени от вятъра на промяната. Напред и напред продължава живота, докато някой нов не се появи...
Всяка дума беше подплатена със сигурност и здравина в произношението. Тонът ми бе твърд, гласът плътен, дълбок, леко дрезгав. Нито за секунда не се разконцентрирах, не промених заповедническата си интонация, нито за миг не спрях да източвам енергията си и да я прекарвам през измеренията в зов за едно адово същество. Трябваше ми силен и могъщ звяр и точно към това се целях. Чувствах сякаш давам част от душата си на това животно и най-вероятно беше точно така. Това е идеята на договора. То ми дава себе си, аз му давам част от това, което съм. Цялата смесица от магия излизаща от мен и тези злокобни думи, изпълнени така, все едно се намирам в параклис заобиколена от демони, ме караше да се чувствам силна, физически и психически. В тялото и съзнанието ми нямаше и капка от онази тромавост, която виждаха по принцип Левис и останалите. Това бях аз когато исках да постигна нещо. Оставаше желаното да се появи на повърхността.....
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue0/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 7:07 pm

Левис а наблюдаваше много внимателно. Нещо в нея се беше променило, нещо, което хем му се понрави, хем го отврати. Не беше същата, а може би винаги си е била такава. Реши съвсем малко да й помогне, защото тя му се стори един наистина чудесен експеримент, който си заслужаваше да бъде развит.
И ето го и него, след цялата тази процедура - Адското куче. Бариерата се бе разкъсала и то се беше появило - голям и наистина чудесен екземпляр, дойстоен представител на вида си, кротко заспал по средата на пентаграма.

/Призоваване на Адска хрътка - II ниво. 6 опит, 6 магия./
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue77/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 7:28 pm

Ето го и него - по средата свит на кълбо спеше голям, черен звяр. Хъркането му се разнасяше из цялата зала. Зъбите му бяха остри като бръснач. Грозно,свирепо създание, което обаче за нас беше красиво и нужно. Приближих се до него и поставих ръка на челото му. То се разбуди и се озъби насреща ми. Изръмжа, от устата му падаха лиги, докато не подуши ръката ми. Тогава, усетил миризмата на стопанина си, който го е довел тук, кучето се успокои и ме загледа с кротки, неприсъщи за вида му очи. Те бяха големи и черни, черни като самото него. Само в центъра на муцуната имаше бяло петно наподобяващо каро.
-Красавец.... - прошепнах. Едва доловима усмивка на задоволство и щастие се появи на лицето ми. Но само за миг. В следващия тя изчезна и пустият и ленив поглед се появи на нейно място. Станах и потупах хрътката по хълбока. Беше доста здрав и мъжки.
-Ще се казваш Хадес.
То сякаш ме разбра. Умно животно.
Обърнах се към Левис:
-Не е толкова зле за мързел като мен.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue0/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 7:46 pm

Левис се усмихна и само посочи зад Дориан. Тогава тя го чу. Хрътката, която туко що беше нарекла Хадес се беше изправил и наежил като котка, готов да нападне.
Явно помощта ми остана недооценена, е спавяй се сама, след като събуди звяра.
Лигите му течаха и образуваха локва, която започваше да разтапя пода. Явно бяха някакъв вид киселина или нещо от сорта. Кучето се приведе напред, в типичната за всички кучешки създания поза - готов да скочи и да опустоши всичко по пътя си.
- Призоваването е детска игра, скъпа ми Дориан, опитомяването на тези създания е далеч по-трудно и ти би трябвало да го знаеш.

/Опиши действията си./
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue77/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeСъб Апр 30, 2011 8:09 pm

Намръщих се.
-Така да бъде.
Обърнах се бързо и извадих двете ками, за всеки случай. Не ми се искаше да го убивам и се надявах да не ми се наложи.
Опитомяването си беше изкуство. Отглеждането на диво животно е предизвикателство и въпрос на престиж. До някъде бях подготвена за нещо подобно и затова си имах два-три трика на ум, с които или с някой от тях се надявах да го одомоша. Бръкнах в джоба си и извадих парче месо. Подхвърлих му го, като то го лапна още във въздуха.
-Хадес седни! - изкомандвах, като посочих с пръст надолу и с твърдост в гласа ми, която беше присъща само за хора, които говорят на тяхна лична собственост.
Дали щеше да проработи, не се знае. Ако ли не, щеше да стане по-грубо.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue0/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 01, 2011 1:07 am

Нямаше ефект. Месото го подразни още повече и Адското изчадие реши, че е време за лов. То се спусна напред към Дориан и яростно я връхлетя.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue77/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 01, 2011 3:44 am

Като по чудо успях да се размина със страничен скок на милиметър от голямата му лапа и да избегна удара. Реших, че това е моят шанс и преди звярът да се обърне готов пак за атака, скочих на гърба му и го яхнах като кон. Хадес почна да се мята свирепо, от устата му излизаше пяна, но аз се бях хванала здраво и не го пусках, макар че доста залитах. Ядосах се много. Трябваше да разбере кой тук е Тарторът. Обхванах врата му с едната си ръка, а с другата държах двете ками. С лявата, която го държеше почнах да чеша и галя шията му. Това е слабото място на всяко куче. Това е точката, която ги размеква и която служи за здрависване между тях и хората. С тези действия му показвах, че не съм злонамерено настроена срещу него, че ще бъда добра и грижовна, но също така, че не ме е страх, което си беше самата истина, а те надушват страха, както и, че аз съм Господарят и той е на моя територия, а не аз на негова. Трябваше да разбере и да се примири с този факт.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue0/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 01, 2011 4:01 am

И Хадес се кротна.
Адската хрътка се спря и легна на земята. Дориан бе успяла.

/Опитомяване - I ниво; 10 опит, 3 атака; 3 защита./
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue77/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 01, 2011 4:12 am

Слезнах от него доминираща.
-Така повече ми харесваш.
Извадих още едно парче месо и го доближих на половина от него. Той измина останалото разстояние сам. Подуши месото, после ръката ми, за да запомни напълно миризмата ми и от тук нататък да знае, че аз съм тази, която го храни и аз командвам. Изяде го и облиза дланта ми. Бялото каро много му отиваше. Придаваше му индивидуалност. Изправих се.
-Мисля, че средното легло в стаята ще ти е по мярка. Ъхххх....може би някой друг път обаче. Сега трябва да си ходиш.
С това се концентрирах и за секунди освободих изкуството на Призоваване, като събрах магията си, която поддържа пентаграма обратно в системата си и той се изпари.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue0/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 01, 2011 4:20 am

- Жалко, наистина жалко... - поде разговора Левис.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue77/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 01, 2011 4:22 am

Обърнах се със злобен поглед към него, който смених още по време на обръщането, естествено вече сте се досетили с какъв.
-Кое е жалко по-точно?
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue0/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 01, 2011 4:25 am

- Че не умря и че ще продължиш да ме товариш. - Въздъхна Левис. - А сега, чупката от тук. Не ми харесва да се мотая повече с теб, но за съжаление утре отново ще си тук. Лусиан, Лусиан, Лусиан...
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Тренировъчните площадки - Page 2 Left_bar_bleue77/160Тренировъчните площадки - Page 2 Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitimeНед Май 01, 2011 4:41 am

Усмихнах се накриво:
-Чувствата са взаимни. Но....утре пак ще съм тук.
Усмивката ми още повече се разшери и придоби демоничен и лунатичен отенък. Това е истинската ми усмивка, която той не беше виждал до сега, но не се сдържах при мисълта, че му тровя живота.
Врътнах се и изчезнах преди да каже каквото и да е. Чувствах се добре. Вече си имах домашен любимец и скапах настроението на учителя си. Какво по-хубаво от това !?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тренировъчните площадки - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тренировъчните площадки   Тренировъчните площадки - Page 2 I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тренировъчните площадки
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Споделящият нож :: Адската Страна :: Феър Кийп :: Ангелик :: Училище за Мъртво Изкуство-
Идете на: