Споделящият нож
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Приключенията продължават в света застрашен от древните злини.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Тъмните Коридори

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Тъмните Коридори Left_bar_bleue0/160Тъмните Коридори Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Тъмните Коридори Empty
ПисанеЗаглавие: Тъмните Коридори   Тъмните Коридори I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 5:47 pm

Коридорите свързваха цялото общежитие. Из тях се мотаеха ученици, смееха се, правиха се един друг за смях и това им доставяше истинско удоволствие.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Тъмните Коридори Left_bar_bleue77/160Тъмните Коридори Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Тъмните Коридори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните Коридори   Тъмните Коридори I_icon_minitimeВто Апр 12, 2011 2:02 am

Докато вървях по коридорите попаднах в мъжко царство. Всякакви палячовци тичаха, викаха, смееха се. Някои подхвърляха някакви топки, други се гонеха, трети се биеха. Не се спирах пред никой, а и всички ми правеха път минех ли през тях. Сигурно заради металната верига, която се влачеше по пода и камите забити в косата ми, барабар с дървената маска. Всеки беше от чудак, та на по-голям чудак. Голям кеф нали! Накрая се дотътрих и до моята стая.
Върнете се в началото Go down
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Тъмните Коридори Left_bar_bleue77/160Тъмните Коридори Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Тъмните Коридори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните Коридори   Тъмните Коридори I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 5:28 pm

Тръгнах по коридорите, които сега бяха тъмни и почти неосветени. Минах през две девойки, които си говореха за някакъв красавец. Ново или старо попълнение не е ясно. Подминах ги клатейки глава от това какви неща ги занимават. Различни хора, различни идеали явно. Стигнах до моята врата. Светлината се промъкваше под процепа на вратата, а от вътре се чуваха гласове.
-Ууу.... Значи ти си красавецът, за който всички говореха, ама защо не приличаш на един от нас?! Антагонист може би?! Не знам защо си падат по теб.
-Изчезни...Искам да съм сам!
Кипна ми! Някой беше в територията ми. Сега щяхме да видим тази работа....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тъмните Коридори Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тъмните Коридори   Тъмните Коридори I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тъмните Коридори
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Споделящият нож :: Адската Страна :: Феър Кийп :: Ангелик :: Общежитията на Училището-
Идете на: