Споделящият нож
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Приключенията продължават в света застрашен от древните злини.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Плажът

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Плажът Left_bar_bleue0/160Плажът Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Плажът   Плажът I_icon_minitimeНед Апр 03, 2011 2:42 am

Плажът беше пуст и рядко се забелязваха голи тела, които се разхождаха по ивицата. Често се виждаха младоци, които се гмуркаха, опитвайки се да стигнат до зоната с плуване, но малцина успяваха.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Плажът Left_bar_bleue77/160Плажът Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът I_icon_minitimeСря Май 11, 2011 2:46 am

След още положих час път в празни, ненатоварващи приказки стигнахме до плажа. Огледахме се и веднага забелязахме, че няма жива душа.
-Явно морето е само наше. - казах усмихната и тръгнах към брега. Седнах на ивицата, близко до червената вода, така че да докосва краката ми. Първо малко съзерцаване, а после и малко плуване.
-Между другото, забравих да ти предам поздрави от един синекож демоноподобен. Не му знам името, но явно той те познава.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Плажът Left_bar_bleue0/160Плажът Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът I_icon_minitimeСря Май 11, 2011 3:03 am

Леопол седеше изправен зад нея и обмисляше варианта да поплува, когато думите й го върнаха обратно в тази реалност, да не говорим, че възбудиха интереса му.
- Демоноподобен казваш? Синеок? - Надигна едната си вежда, но не помръдваше от мястото си. - Дориан, не едно магаре се казва Боко. - Нямаше представа кой е това.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Плажът Left_bar_bleue77/160Плажът Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът I_icon_minitimeСря Май 11, 2011 3:11 am

Обърнах рязко главата си към него и го гледах упрекващо.
-Леопол да не си оглушал? Казах синекож, а не синеок. Сиреч със синя кожа. Имаше и рога на главата.....разбира се.
Обърнах се пак към брега и почнах да мърморя:
-Имам чувството, че всеки втори в тази държава има рога. Ама, че работа....
Пипнах се по главата.
-Добре, че ние нямаме. Представи си колко щеше да е неудобно.....Както и да е. Та този индивид каза да те поздравя. Играхме карти и той изгуби.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Плажът Left_bar_bleue0/160Плажът Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът I_icon_minitimeСря Май 11, 2011 3:27 am

- Синекож ли? - Леопол можеше да се закълне, че бе чул синеок, но нещата си бяха същите както и преди малко. Синекожи в тази страна - бол. - Е, и така да е, аз все още не знам кой е това.
Най-накрая се реши и седна до нея, като изпъна краката си напред и водата ги обливаше. Загледа се малко в червената вода, искаше да каже нещо, но не знаеше дали трябва и дали това не е повече от явно.
- Дориан, всеки в тази страна има рога. Изключенията са прекалено малко, по-малко от колкото ти можеш да предположиш. Демоноподобните сме се научили да се преобразяваме във форма, която е по-удобна за пред обществото на другите държави, както и е по-безопасна. По-добре да приличаш на обикновен жител на тази плането, дори и на Изкупител, от колкото да си с рога навсякъде.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Плажът Left_bar_bleue77/160Плажът Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът I_icon_minitimeСря Май 11, 2011 3:43 am

Вдигнах рамене.
-И аз не знам кой е. Не го попитах за името му, а и не ме интересува особено. А и повечето хора знаят кой си, така че все едно.
Обърнах се към него:
-Доста си популярен, господинчо, хахаха.
Постояхме така още около пет минути, може би малко повече, може би малко по-малко. Станах, гледайки към морето.
-Време е за баня.
Смъкнах панталона си и той падна на пясъка. Отдолу бях по раирани черно бели бикини, тип изрязани женски боксерки. След това свалих и блузата си, която захвърлих близо до главата му. Под блузата нямах нищо. Без да го поглеждам почнах да навлизам в кървавото море. Косата ми беше прехвърлена на едната страна на рамото ми и гърбът ми се виждаше почти целият. Когато нагазих до половина обърнах главата си към него и го погледнах лукаво, даже игриво със светнал поглед.
-Няма ли да идваш?
Това не беше въпрос, а по-скоро покана. Поех си въздух и се потопих цялата. Когато се показах пак на повърхността, бях метър по-надалеч, косата ми беше цялата измокрена и се показвах до края на деколтето и началото на бюста ми.
-Нима ще ме караш да те викам пак?!
Лукавата усмивка не слизаше от лицето ми. Последно се бяхме къпали тук като тинейджъри, когато телата ни още не се бяха развили особено и още си играехме на "кой ще изкачи по-бързо дървото". Доста неща се бяха променили от тогава - и съдбовно, и силово, че ако щеш и чисто физически.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Плажът Left_bar_bleue0/160Плажът Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът I_icon_minitimeСря Май 11, 2011 3:54 am

- Ще се наложи да ти откажа. Тук се чувствам по-добре - заяви студено той и се отпусна назад, лягайки на земята. Замисли си кой ли може да е това. Дориан не беше стъпвала тук от години и не знаеше, че прекалено малко хора могат да си позволят да му изпратят поздрави, защото това беше забранено от него. Следвателно този някого беше добре познат в обществото и още по-добре познат с Изкуствата си на притежание. Ключувата дума тук беше "карти".
- Нааах... Дориан... - обърна се спокоен към нея той, както си лежеше на земята, знаеше, че го чува, защото използваше Изкуството си в моменета. - Имаше ли различни очи?
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Плажът Left_bar_bleue77/160Плажът Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът I_icon_minitimeСря Май 11, 2011 4:05 am

Намръщих се на отговора му. Нямало да дойде, отказвал ми.
-О съжалявам скъпи, че не съм като малките глезли на които си свикнал. - казах на себе си и се обърнах като почнах да плувам сама. Обърнах се по гръб и заплувах така, като водата ме покриваше достатъчно, че да не се открива тялото ми. Без да се усетя се замислих. Беше странно да сме двамата тук, по този начин. Майка ми винаги смяташе, че някой ден аз и Леопол ще се оженим или нещо такова. Винаги се смеех на тези нейни думи, но изведнъж идеята не ми се стори толкова абсурдна.
-Нееее.... - поклатих глава. -Глупости. Или пък....
-Дориан. Имаше ли различни очи?
Този въпрос ме извади от унеса. Сепнах се и спрях.
-Нямаше такива. Липсваха му зеници. -извиках още по-ядосана за това, че вместо да е тук до мен, той стои и още мисли за други хора....демони.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Плажът Left_bar_bleue0/160Плажът Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът I_icon_minitimeСря Май 11, 2011 10:04 pm

Леопол гледаше небето. Кой ли беше този, който искаше да се срещне с него? Това беше толкова необичайно, но явно имаше какво да предложи, за да си позволи тази дързост. Едно тихо гласче, което той все още не чуваше ясно, му нашепваше, че нещата няма да потръгнат, ако се срещне с него, но можеше и да грешеше. Всичко е този свят е толкова относително, а Дориан се държеше странно. Не си я спомняше точно такава, но...
- Пораснала си, нали? - Измърмори той на себе си. - Нааа... Дориан - обърна се той към нея, чрез изкуството си, - ще можеш ли да намериш този отново?
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Плажът Left_bar_bleue77/160Плажът Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът I_icon_minitimeЧет Май 12, 2011 1:45 am

Спрях да плувам след този въпрос и тръгнах към брега. За да не се чувства неудобно, пък и аз барабар с него, бях закрила бюста си с косата си. Дължината й си имаше своите предимства. Стъпих на пясъка и усетих топлината му. Седнах и облякох блузата си. Чак тогава се обърнах към него.
-Може би. Длъжник ми е, но не ми се искаше точно така да пропилявам дългът му към мен. Мислех да го използвам ако имам нужда от услуга или нещо такова, но....
Въздъхнах:
-Ако е важно за теб ще го потърся.
От една страна този будеше подозрение и любопитство, а от друга и още много, за които Леопол не знаеше и мисля за сега и да не разбира. Премълчах си за срещата ми с библиотекарчето след малко повече от два дена. Това бе свързано главно с мен и не исках да го занимавам с тези работи. Наясно бях, че не малко хора ми искат злото и нямаше да го повличам със себе си. А и трябваше да се оправя сама. За сега го занимаваше онзи с рогата и това ме устройваше защото не мислеше за странични неща.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Плажът Left_bar_bleue0/160Плажът Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът I_icon_minitimeНед Май 15, 2011 1:11 am

Леопол стана рязко и бутна Дориан на земята.
- Ти гониш. - Изплези й се той и побегна навътре във водата, скоро след това се гмурна.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Плажът Left_bar_bleue77/160Плажът Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 12:04 am

Лицето ми почервеня от яд. Блъснах с юмруци по пясъка и станах рязко:
-Сега ще видиш ти кой гони.
Затичах се и направо цамбурнах във водата както си бях с блузата. Бързо го настигнах, бях идеален плувец и скочих на гърба му, при което натиснах главата му навътре в морето. След като успя да си я покаже го последва същата участ, а не след дълго почнах да се смея и да го плискам толкова много, че не можеше да се отърве от мен.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Плажът Left_bar_bleue0/160Плажът Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 2:04 am

Това време му липсваше - когато бяха деца. Безгрижността и странното време, в което живееха. Това му липсваше. Всичко с времето си, предполагам се излязя в главата му и това го накара да изпита болка. Биеше се много като малък, а сега мразеше цялото това насилие. Нещата се променят, но дали Дориан го осъзнаваше?
Леопол, някак, успя да стигне до нея с усмивка на лице, въпреки водата, с която го пискаше. Вкопчи се в нея и я прегърна, силно, притискайки я до себе си като нещо ценно.
- Би ли продалжила да ме харесваш, ако съм се превърнал в неконтролируемо животно и лунатик, най-гнусен според представата ти?
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Плажът Left_bar_bleue77/160Плажът Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 2:12 am

Той се вкопчи в мен и ми стана някак странно.....хубаво странно, но все пак странно....и все пак хубаво. Бързо изтръсках тази мисъл от съзнанието си. Много добре знаех, че нещата са се променили и продължават да се променят с всеки изминал ден. Да стават по-сложни, по-трудни, но за момента ми се искаше да се насладя на хубаво прекарано време с любимият ми човек.
-Би ли продължила да ме харесваш, ако съм се превърнал в неконтролируемо животно и лунатик, най-гнусен според представата ти?
Погледнах го нарочно скептично:
-Кой ти е казал, че те харесвам?
В следващият момент успях да се отскубна и потънах във водата. След секунди изплувах зад него му и този път аз го сграбчих и се притиснах в гърба му. Една хубава ценна прегръдка. След което прошепнах на ухото му с усмивка:
-Аз те обичам. А веднъж един човек ми каза, че трябва да обичаме хората не заради тях, а въпреки тях. Така, че скъпи мой Леопол отговора на въпроса ти е Да!
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Плажът Left_bar_bleue0/160Плажът Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 2:16 am

- В такъв случай, ще работиш ли с мен? Ще бъдеш ли с мен? Ще може ли да разчитам на човека, когото обичам, ще мога ли да се оповавам на него, ще може ли да го имам?
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Плажът Left_bar_bleue77/160Плажът Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 2:31 am

-Ще можеш? -казах сериозно. -Стига да мога и аз да разчитам на теб и да не ме предадеш. Знаеш, че ти вярвам.
Изведнъж нещо в думите му ми направи впечатление и аз го пуснах учудена:
-Чакай малко. Какво беше последното? Какво дали ще можеш да имаш?
Какво имаше предвид под "ще мога ли да го имам"? Дали говореше за самата мен?
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Плажът Left_bar_bleue0/160Плажът Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 2:35 am

- Искам те само за себе си - призна си студено той.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
GorgeousNightmare

GorgeousNightmare


Брой мнения : 403
Join date : 04.04.2011
Местожителство : Пловдив

Данни на Персонажа
Име:: Дориан Саки
Напредък на Героя:
Плажът Left_bar_bleue77/160Плажът Empty_bar_bleue  (77/160)
Име на Спътника: -

Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът I_icon_minitimeПон Май 16, 2011 2:46 am

Това беше нещо ново, нещо неочаквано. И все пак ми хареса, макар и да се стреснах. Но и двамата се бяхме променили, бяхме пораснали. Дали беше нормално?
Приближих се до него и го изгледах дълбоко в очите. Кожата ми настръхваше, макар че водата беше топла, но в същото време имах чувството, че ако можех да се изчервявам щях да съм в момента. Цял живот бях градила стени, които не позволявах да се пропукат пред никой, освен пред него и все пак и сега се почувствах уплашена. Уплашена от неизвестното.
-Тази вечер ме намери в стаята ми, в общежитията.
Казах му това с леко треперещ глас и се гмурнах надълбоко. Когато се показах вече бях на брега и си обличах панталона. Обърнах се за последно към него и си тръгнах, крачейки бавно и с гордо вдигната глава, както винаги по топлият пясък.
Трябваше да се махна от тук защото не знаех как да реагирам, не бях сигурна какво точно исках, но не исках и да го оставям. Точно затова го извиках в общежитията вечерта. Тогава всичко щеше да се реши и бях сигурна, че ще дойде. А и там щяхме да сме сами. Тук всеки момент можеха да се появят хора.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плажът Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плажът   Плажът I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Плажът
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Споделящият нож :: Адската Страна :: Феър Кийп :: Оъкрест :: Чевено Море-
Идете на: