Споделящият нож
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Приключенията продължават в света застрашен от древните злини.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Задай своя въпрос

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Задай своя въпрос Left_bar_bleue0/160Задай своя въпрос Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Задай своя въпрос Empty
ПисанеЗаглавие: Задай своя въпрос   Задай своя въпрос I_icon_minitimeПет Апр 15, 2011 2:20 am

Това е темата, я което Вие задавате своя въпрос, а аз се опитвам да отговоря. Ако някой друг ви отговори, хубаво е, че всички се опитваме да си помагаме.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
feeling

feeling


Брой мнения : 32
Join date : 18.04.2011

Данни на Персонажа
Име:: Rue Deimos
Напредък на Героя:
Задай своя въпрос Left_bar_bleue10/160Задай своя въпрос Empty_bar_bleue  (10/160)
Име на Спътника: Egon

Задай своя въпрос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай своя въпрос   Задай своя въпрос I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 8:45 pm

Извинете че питам но някаква идея какви могат да са спътниците като раса,клас.. вид? понеже не можах да немеря тема отнасяща се за тях
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Задай своя въпрос Left_bar_bleue0/160Задай своя въпрос Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Задай своя въпрос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай своя въпрос   Задай своя въпрос I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 10:13 pm

Спътниците могат да бъдат всякакъв вид - дух, животно, демон и други. Могат да бъдат и създания от изброените раси. Така, в действителност, получаваш шанса да играеш с двама героя едновременно.
Надявам се ти стана ясно, но какъвто и да е спътникът ти, за да стане силен, ще трябва да бъде трениран, за да развива Изкуствата си и да получава определените за това статове и опит.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
feeling

feeling


Брой мнения : 32
Join date : 18.04.2011

Данни на Персонажа
Име:: Rue Deimos
Напредък на Героя:
Задай своя въпрос Left_bar_bleue10/160Задай своя въпрос Empty_bar_bleue  (10/160)
Име на Спътника: Egon

Задай своя въпрос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай своя въпрос   Задай своя въпрос I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 10:15 pm

ОК. Благодаря!
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Задай своя въпрос Left_bar_bleue0/160Задай своя въпрос Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Задай своя въпрос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай своя въпрос   Задай своя въпрос I_icon_minitimeПон Апр 18, 2011 10:18 pm

За нищо!
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
SoulbladeR

SoulbladeR


Брой мнения : 58
Join date : 18.04.2011
Age : 30
Местожителство : ~DiMiTrOvGrAd~

Данни на Персонажа
Име:: Закия
Напредък на Героя:
Задай своя въпрос Left_bar_bleue10/160Задай своя въпрос Empty_bar_bleue  (10/160)
Име на Спътника: Спайк

Задай своя въпрос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай своя въпрос   Задай своя въпрос I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 5:22 am

Кога ще имат право между класните герой да се срещат и кога ще може да се збиват /спаринг /за удоволствие /до смърт.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Задай своя въпрос Left_bar_bleue0/160Задай своя въпрос Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Задай своя въпрос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай своя въпрос   Задай своя въпрос I_icon_minitimeВто Апр 19, 2011 5:26 am

Принципно, може да си направите такова нещо, по всяко едно време.
Има си и специално място за това, където се организира нещо като Евент на всеки няколко седмици - Дуелната къща. Погледни там. Пише това-онова.
Ако информацията ти се стори малко там, на всеки няколко седмици, по двама от раса ще се събират там и ще се отганизира нещо, като турнирче. Разбира се, тези двама ще бъдат определяни от вътрешно турнирче в различните училища.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
Protriptyline




Брой мнения : 5
Join date : 27.10.2011

Задай своя въпрос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай своя въпрос   Задай своя въпрос I_icon_minitimeСря Ное 09, 2011 12:32 am

В продължение на няколко дни разглеждам всичко тук. Харесва ми, но се чудя защо почти никой не играе, админката не се справя толкова лошо, поне от нещата, които имах честта да прочета. Моят въпрос е дали ще мога да участва в събитието, което изглежда още не се е състояло? Знам, че героите ми те първа "се родиха", а аз самият все още се ориентирам трудно на това място, но бих искал да се позабавлявам на бойното поле.
Също така искам да попитам дали има допълнителни жизнени еденици, които героят ти получава, в засивимост от възрастта му? Може ли спътникът да се отдели от главния герой и да се обучава на друго място, респективно в своите "изкуства" и привички? Има ли отвъдно измерение, в което може да се спаси душата на героя и ако няма, когато той умре спътникът превръща ли се автоматично в главен герой? Съществува ли възможност, която да позволява спътника да си остане спътник, но просто да си намери друг главен персонаж (естествено, създаден от мен) към който да се прилепи?
Чакам търпеливо своите отговори, благодаря за вниманието.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Задай своя въпрос Left_bar_bleue0/160Задай своя въпрос Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Задай своя въпрос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай своя въпрос   Задай своя въпрос I_icon_minitimeСъб Ное 26, 2011 4:33 am

Разяснила съм ти абсолютно всичко на лично съобщение. Извини ме за забавянето, както и за огромния роман.
Бъди здрав.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
Sponsored content





Задай своя въпрос Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай своя въпрос   Задай своя въпрос I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Задай своя въпрос
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Споделящият нож :: Аз и потребителите :: За Играта-
Идете на: