Споделящият нож
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Приключенията продължават в света застрашен от древните злини.
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Арената

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Арената Left_bar_bleue0/160Арената Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Арената Empty
ПисанеЗаглавие: Арената   Арената I_icon_minitimeЧет Апр 14, 2011 1:11 am

Арената се намираше в най-голямата сграда, построена точно в центъра на самата Къща.
Важни гости от чувани и нечувани страни се тълпяха, за да наблюдават развитието на всички Раси или поне тези, които ги интересуваха.
Арбитър беше Джо Лейнг, а неговите две красиви помощнички наблюдаваха дали всичко е изпълнено чисто.

Арената Paris_angelica_band_by_anndr-d3dt8yt
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
Azgard

Azgard


Брой мнения : 43
Join date : 30.07.2011

Данни на Персонажа
Име:: Такео Нанаши
Напредък на Героя:
Арената Left_bar_bleue16/160Арената Empty_bar_bleue  (16/160)
Име на Спътника: Тамика

Арената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената   Арената I_icon_minitimeСря Авг 03, 2011 11:46 pm

След коментара на Махдар, се усмихнах и се сложих ръка на тила си. Повиках Тамика и последвах мъжът.
След няколко минути се озовахме пред централната сграда, която сама по себе си беше нещо изключително. Цялата фасада на сградата беше направена от полиран бял мрамор, с орнаментика от черен мрамор. Махдар се насочи към централния вход, който представляваше арка с височина около три метра. Махдар поздрави човекът, който седеше на входа и продължи навътре през един коридор. Звукът от стъпките ни се отразяваше от огледалните мраморни стени и създаваше странно ехо. Наближихме метална врата и когато минахме и през нея се озовахме на огромна прашна арена. Прекосихме арената и минахме през още няколко по-малки арени. В крайна сметка се озовахме на малка арена която за разлика от повечето беше обрасла в трева…
-Махдар, защо реши, че съм безнадежден случай? – попитах аз, гледайки въпросително?
-Такео, аз постоянно ти повтарям, че си безнадежден случай, най-накрая някой, който да мисли като мен. – каза Тамика, със леко заядлив и шеговит тон.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Арената Left_bar_bleue0/160Арената Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Арената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената   Арената I_icon_minitimeСря Авг 03, 2011 11:51 pm

Махдар не отговори на въпроса на Такео. Спря се на средата на Арената и се обърна към него.
- Първото правило на Асасина е?
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
Azgard

Azgard


Брой мнения : 43
Join date : 30.07.2011

Данни на Персонажа
Име:: Такео Нанаши
Напредък на Героя:
Арената Left_bar_bleue16/160Арената Empty_bar_bleue  (16/160)
Име на Спътника: Тамика

Арената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената   Арената I_icon_minitimeСря Авг 03, 2011 11:57 pm

-Ъмм.. - объркано погледнах аз Махдар..
-Ами да си призная, незнам...! - казах с нотка срам в гласа.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Арената Left_bar_bleue0/160Арената Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Арената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената   Арената I_icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 12:00 am

- Правилата на играта са ясни за всеки един решил да се потопи в изкуството на това да бъде асасин. Те са неговият начин на живот, неговата вяра и единственият път, по който може да поеме. - Започна лекцията си Махдар -. Поддържай тялото си и бди над неговите слабости. Това е първото правило. В каква физическа форма си? Аудлей разправяше, че си бавен като "триста бесни охлюва", ако трябва да го цитирам.
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
Azgard

Azgard


Брой мнения : 43
Join date : 30.07.2011

Данни на Персонажа
Име:: Такео Нанаши
Напредък на Героя:
Арената Left_bar_bleue16/160Арената Empty_bar_bleue  (16/160)
Име на Спътника: Тамика

Арената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената   Арената I_icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 12:08 am

-Ако трябва да се сравня с Аудлей, да напълно прав е, в сравнение с него съм доста по-бавен... - макар да не исках да си го призная, истината бе, че в сравнение с някой по-опитен асасин бях бавен.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Арената Left_bar_bleue0/160Арената Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Арената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената   Арената I_icon_minitimeЧет Авг 04, 2011 12:33 am

Махдар погледна сянката си. За отрицателно време тя се раздели и оформи като три съвършенни негови копия, които се пръснаха като светкавици в различните посоки на света.
- Аудлей е по-бавен от мен. - Поклати глава Махдар с усмивка. - А.. всичко е готово.ю - Зад Такео клонингите бяха оставили нужните неща и се бяха върнали като обикновената сянка на Махдар. - Но, Аудлей контролира малко по-добре сенките от мен самия. Гад е. - Засмя се той и тръгна към купчината подминавайки Такео.
От грамадата извади една голяма ластика. Огледа се наляво, после надясно. Събра няколко предмета в тиъгълник, отново от там, и се запъти към другия край на Арената. От там, някакъв прашен и забравен да бъде донесен, довлече странна имитация на дюшек. С няколко бързи движения той разпъна ластика между столовете, около дюшека.
Махдар застана там, където ластиката опираше земята. Тя беше разположена по следния начин: началото, където се намираше менторът на Такео, тя опираше земята. От негово дясно беше две педи над земята, срещу него, от другия край на дюшека беше една педя над земята, а от негово лято беше пет педи от земята.
- Ще съм бавен. - заяви той.
Махдар беше изправен. Краката му бяха на ластиката, опирайки с пръстите си началото на дюшека. Той намигна на Такео и клекна, направи кълбо напред, като краката му опряха точно края на дюшека, стана и направи крачка наляво, прескачайки ластиката. Завъртя се около стола, като прескочи и тази ластика, която беше педя над земята, озовавайки се отново в триъгълника, с лице към началото. Махдар изнесе тялото си напред, с клек, като мина под ластиката, която беше опъната най-високо над земята. Заобиколи стола, който се намираше в края на дюшека и се озова в началната позиция, с пръстите на краката си, опрени в меката подложка, настъпил ластиката.
- Ще започнеш бавно. После ще увеличиш темпото. Стараем се днес да постигме минимално време.- Казвайки това Махдар се спусна напред. Такео почти не видя какво точно стана, но ясно можеше да проследи от къде минава размазаният образ на ментора си. Бърз. Прекалено бърз.
Такео беше отново в началото на жозевата, която беше сътворил.
- Започвай. - Каза той, като се отмести от "старта". - О, не докосвай ластиката. Докоснеш ли я, започваш отначало. Краката ти не трябва да излизат от ръба на дюшека. Трябва да опират края му. Ако излязат или не стигнат края му - започваш от начало. Старт.

/Такео, опиши няколко опити. Не забравяй, че с упражнение като това лесно ти се завива свят и губиш ориентация./
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
Azgard

Azgard


Брой мнения : 43
Join date : 30.07.2011

Данни на Персонажа
Име:: Такео Нанаши
Напредък на Героя:
Арената Left_bar_bleue16/160Арената Empty_bar_bleue  (16/160)
Име на Спътника: Тамика

Арената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената   Арената I_icon_minitimeПет Авг 05, 2011 10:57 pm

Гледах с интерес упражнението което Махдар ми показваше, след демонстрацията на скоростта му бях изумен.
След като той се отмести от „старта” заех начална позиция и започнах бавно, първия ми опит се получи без грешки, но за сметка на това беше доста бавен. Върнах се отново на начална позиция и опитах с малко по-високо темпо.
Направих кълбото напред, но краката ми излязоха от очертанията на дюшека, върнах се в стартова позиция опитах отново, този път беше малко по-добре, но част от краката ми пак бяха извън границите на дюшека. След няколко опита успях да закова кълбото, краката ми спряха точно на границата. Изправих се и се опитах да направя крачката в ляво прескачайки ластика, уви от толкова кълба, равновесието ми не беше особено добро и с десния си крак закачих ластика. Върнах се на старта изчаках няколко минути за да ми се възстанови равновесието. Започнах отново, направих кълбото, заковах краката си точно на края на дюшека:
-До тук добре! – казах си аз на ум. Направих крачката в ляво без да закача ластика, забавих малко темпото, завъртането около стола без да закача ластика не беше толкова лесно колкото изглеждаше. Завъртях се около стола успешно, макар да беше с фракция от секундата по-бавно от темпото с което бях започнал. Клекнах и изнесох тялото си както Махдар бе демонстрирал и оставаше само да заобиколя втория стол. Отново намалих темпото до същото с което заобиколих предишния стол и отново успях. Озовах се в начална позиция. Направих го още няколко пъти докато не ми се налагаше да намаля темпото си при заобикалянето на столовете.
Когато свикнах и с това темпо, реших да опитам с по-високо темпо, уви първите няколко опита бяха плачевни. След пет-шест опита вече ми се виеше свят и реших да спра отново за няколко минути. След кратката почивка, започнах отново. Кълбо, крачка на ляво, завъртане около стола, клек и изнасяне на тялото под ластика, завъртане около втория стол и точно в този момент Тамика изскочи пред физиономията ми, загубих равновесие и се строполих на земята. Наложи ми се да стартирам отново.
-Такео, добре ли си?- попита ме тя, надушвайки кръвта, напояваща превръзката на ръката ми.
-Да Тами не се притеснявай, всичко е наред. - отговорих аз преди да направя новия опит.
Застанах отново на старта и тръгнах, кълбо – заковах го на границата на дюшека, крачка в ляво – успешно направена без да закача ластика, завъртане около първия стол – вече бях привикнал и не намалих темпото си, клек и изнасяне на тялото напред – ластика даже не помръдна, завъртане около втория стол – отново беше успешно и финал.
Направих същото нещо още няколко пъти, вече започнах да привиквам и към всичките завъртания и не губех толкова често равновесие, дори и да загубех почивката ми също драстично намаляваше, първо беше няколко минути а към края даже нямаше и минута...
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Арената Left_bar_bleue0/160Арената Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Арената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената   Арената I_icon_minitimeСъб Авг 06, 2011 6:01 am

Махдар го гледаше как напредва изключително бързо, точно според представите му. Беше му взел мярката точно и това го накара да се почувства наистина добре.
- Такео, работиш за бързина. Достигни максималната си скорост, която можеш да постигнеш за днес. Старт! - Изкрещя той точно когато той беше пред дюшека.

/Опиши как се опитваш да станеш по-бърз./
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
Azgard

Azgard


Брой мнения : 43
Join date : 30.07.2011

Данни на Персонажа
Име:: Такео Нанаши
Напредък на Героя:
Арената Left_bar_bleue16/160Арената Empty_bar_bleue  (16/160)
Име на Спътника: Тамика

Арената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената   Арената I_icon_minitimeПон Авг 08, 2011 1:25 am

Махдар отново ми напомни, че работя за бързина, стрелнах се за пореден път по трасето като всеки мускул от тялото ми се опитваше да даде максималното от себе си. Пот обливаше челото ми, въздухът който изпълваше белите ми дробове едва успяваше да даде необходимото количество кислород на мускулите в тялото ми. Всеки следващ опит поставяше все по-голямо напрежение върху тялото ми. Вените и артериите ми се уголемяваха за да може по-голямо количество кръв да достига всяко едно мускулче. Ударите на сърцето ми кънтяха в главата ми.
Единственото лошо нещо бе, че почнах да правя трасето инстинктивно, за това реших да редувам движението си по трасето по следния начин – веднъж в права посока, после в обратна посока. Обратната посока определено беше по-трудна, но така движението ми по трасето не беше инстинктивно. След около половин час вече не можех да усещам крайниците си, тялото ми бе на своя лимит. Скоростта ми се бе повишила, но това не бе достатъчно, аз исках повече. Насилих се и продължих да повтарям трасето, увеличавайки скоростта с всеки следващ опит. Капчиците пот от челото ми се спускаха по скулите ми и продължаваха надолу по врата ми. Гърлото ми бе сухо като пустиня, тялото ми беше надминало своя лимит, но това не ме спираше, щях да повтарям упражнението или докато Махдар каже достатъчно, или докато се строполя на земята неможейки да продължа повече.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Арената Left_bar_bleue0/160Арената Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Арената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената   Арената I_icon_minitimeВто Авг 09, 2011 6:14 pm

Махдар започна да пляска с усмивка на лице и неразгадаем поглед.
- Почини си десет минути. След това продължаваме тренироките.

/Пъргавина - I ниво; 7 опит, 4 защита, 1 атака./
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
Azgard

Azgard


Брой мнения : 43
Join date : 30.07.2011

Данни на Персонажа
Име:: Такео Нанаши
Напредък на Героя:
Арената Left_bar_bleue16/160Арената Empty_bar_bleue  (16/160)
Име на Спътника: Тамика

Арената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената   Арената I_icon_minitimeПон Яну 16, 2012 6:47 am

Когато Махдар ми каза да си почина единственото което усетих бе прахта, която се вдигна когато тялото ми удари земята, не чувствах нищо друго освен лекия вятър, играещ си с прахът около мен... . Лежах с лице в прахта и не можех да помръдна, колко ли жалко изглеждаше това отстрани, но нямах сили даже да се изправя до седнало положение, единственото което ми оставаше бе да се надявам, че за тези минути ще се възстановя поне мъничко.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Арената Left_bar_bleue0/160Арената Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Арената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената   Арената I_icon_minitimeПон Яну 16, 2012 7:07 am

След 15 минути почивка, Махдар го погледна отгоре.
- Такео, стани. Продължаваме със същото умение, но този път за два пъти по-малко време. Старт!
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
Azgard

Azgard


Брой мнения : 43
Join date : 30.07.2011

Данни на Персонажа
Име:: Такео Нанаши
Напредък на Героя:
Арената Left_bar_bleue16/160Арената Empty_bar_bleue  (16/160)
Име на Спътника: Тамика

Арената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената   Арената I_icon_minitimeПон Яну 16, 2012 7:40 am

Изправих се бавно, взех меха с вода и отпих няколко глътки, изсипах малко вода в шепите си и я плиснах върху лицето си. Малко или много това малко ме освежи, пристъпих обратно към упражнението. Изпънах ръце нагоре няколко прешлени изпукаха и отпуснах ръцете си до тялото си. Стартирах маршрута, кълбото, крачката в ляво, завъртането около първия стол, клекът, изнасянето на тялото напред, завъртането и около вторият стол - всяко едно от движенията идваше естествено като част от предишното, прехода бе толкова плавен, че отделните движения отстрани изглеждаха като едно цяло движение. Вече не можех да преценя дали скоростта ми се увеличаваше или намаляваше, тялото ми отдавна бе преминало границите си. Чувствата ми бяха достатъчно притъпени, че да не ми се налага да почивам и така всяко едно минаване през трасето започваше веднага след края на предишното. След неизвестно колко време умората вече нямаше никакво значение.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Арената Left_bar_bleue0/160Арената Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Арената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената   Арената I_icon_minitimeПон Яну 16, 2012 8:09 am

- Отново!
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
Azgard

Azgard


Брой мнения : 43
Join date : 30.07.2011

Данни на Персонажа
Име:: Такео Нанаши
Напредък на Героя:
Арената Left_bar_bleue16/160Арената Empty_bar_bleue  (16/160)
Име на Спътника: Тамика

Арената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената   Арената I_icon_minitimeВто Яну 17, 2012 6:01 am

-Отново! - гласът на Махдар прониза съзнанието ми.
Слънцето беше подминало зенита си и вече бе започнало да се спуска към хоризонта. Всяко следващо минаване по трасето ми се струваше по-бавно от предишното, но продължавах да напрягам всяка една клетка в тялото си. При последните няколко опита очите ми губеха фокус и всичко което виждах беше размазано... тялото ми ли отказваше да продължи или съзнанието ми си правеше шеги с мен. След поредния опит спрях за малко и осъзнах, че краката ми треперят от умора, лицето ми бе покрито с пот и полепнала прах, поех си дълбоко въздух и стартирах отново.
Върнете се в началото Go down
Zero Gravity
Admin
Zero Gravity


Брой мнения : 1473
Join date : 29.03.2011

Данни на Персонажа
Име:: Ян Тиерсел
Напредък на Героя:
Арената Left_bar_bleue0/160Арената Empty_bar_bleue  (0/160)
Име на Спътника: -

Арената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената   Арената I_icon_minitimeСря Яну 18, 2012 5:24 am

Махдар го гледаше много внимателно. Краката му трепереха. Това момче даваше всичко от себе си, поне за сега. Можеше още, носеше потенциал, който трябваше да се отключи и това щеше да стане много скоро.
- Нека го наречем край на работния ден, а?

/Пръгавина - II ниво, 7 опит, 3 атака, 2 защита./
Върнете се в началото Go down
https://spodelyashtiyat-noj.bulgarianforum.net
Azgard

Azgard


Брой мнения : 43
Join date : 30.07.2011

Данни на Персонажа
Име:: Такео Нанаши
Напредък на Героя:
Арената Left_bar_bleue16/160Арената Empty_bar_bleue  (16/160)
Име на Спътника: Тамика

Арената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената   Арената I_icon_minitimeСря Яну 18, 2012 5:57 am

- Нека го наречем край на работния ден, а? - това е последното което помня, след тези думи на Махдар пред очите ми се спусна завеса тъмна като безлунна нощ. Тамика се трансформира до човешките си размери и ме заля с вода от кожения мех, отворих очи, станах с сетни усилия и се насочих към хана с помощта на Тамика. Сред Арената се носеше гробна тишина и единственото което се чуваше беше звука от стъпките ни по мраморния под на основния коридор на Арената. След минута се озовахме на улицата и няколко минути по-късно бяхме пред входа на хана...

Продължение тук
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Арената Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Арената   Арената I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Арената
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Арената

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Споделящият нож :: Неутралната територия :: Равнините :: Дуелната къща-
Идете на: